मर्स्याङ्दीमा बेपत्ताभए अमेरिकी पर्यटक

लमजुङ,मंसिर १० । मनाङको धारापानी १,निगालाघारीको पूलबाट खसेर एक पर्यटक बेपत्ता भएका छन् । नदीमा खसेर ६८ बर्षिया अमेरिकी नागरिक सुजना वाल बेपत्ता भएको प्रहरीले जनाएको छ । शनिबार गोरखाको लार्के पास गरी धारापानी हुँदै तल झर्दै गर्दा पुल तर्ने क्रममा वाल मर्स्याङ्दी नदीमा खसेका हुन् । हावाको गति तिब्र भएका कारण हल्लिएको पूल पार गरेर छेउमा पुगेका पर्यटक मर्स्याङ्दीमा खसेर बेपत्ता भएको उनको  पथप्रदर्शक सोलुखुम्बुका रामकुमार राईले बताएका छन् । थप सोधपुछका लागि राईसहित अन्य २ जना भरियालाई धारापानी सीमा प्रहरी चौकीमा राखिएको छ ।

-
 

One Response to “मर्स्याङ्दीमा बेपत्ताभए अमेरिकी पर्यटक”

 1. Netra says:

  यो तामांग
  शेर्पा गुरुङ त बहुद danger हुन्छ sir थापा राई भंन्य सकिन्न के था ……….

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 1 Thumb down 1

 2. return man 2 says:

  Hi, do you have a facebook ID?
  return man 2

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Enable Google Transliteration.(To type in English, press Ctrl+g)