हिम्मत भए पूर्व राजालाई कारवाही गरेर देखाउनुस् : कमल थापा

kamal-thapaथकित भट्टराई आश्रम जानुस्, ध्यान गर्नुस्’
काठमाडौं, श्रावण ९ । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले राष्ट्रिय स्वाधीनताका लागि राजासँग सहकार्य गर्न सकिने नेकपा–माओवादी अध्यक्ष मोहन वैद्यको अभिव्यक्ति स्वागतयोग्य भएको बताएका छन् । वैद्य लगायतका नेताहरुको अभिव्यक्तिले देश जोगाउन राजसंस्थाको सान्दर्भिकतालाई पुष्टि गरेको भन्दै थापाले आगामी मंसिरमा निर्वाचन नभए माओवादीसहितका राष्ट्रवादी शक्तिहरु मिलेर संघर्षमा जाने बताए ।

रिपोटर्स क्लवले आज राजधानीमा गरेको कार्यक्रममा थापाले भूमिगतकालमा माओवादी नेता डा. बाबुराम भट्टराइले नै राजासँग मिलेर जान सकिने प्रस्ताव बारम्बार राखेको बताए ।

राहत वितरणमा गएका पूर्व राजालाई जेल हाल्नुपर्ने भट्टराईको अभिव्यक्ति हतास मानसिकताको उपज भएको भन्दै थापाले हिम्मत भए पूर्व राजालाई कारबाही गरेर देखाउन समेत चुनौती दिए ।

थापाले पूर्व प्रधानमन्त्री भट्टराई थकित र हतास जस्तो देखिएको भन्दै उनलाई केही समय आश्रमतिर गएर ध्यान गर्न सुझाव पनि दिए ।

भिडियो हेर्न को लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला
Click Here For Video

-
 

32 Responses to “हिम्मत भए पूर्व राजालाई कारवाही गरेर देखाउनुस् : कमल थापा”

 1. Sesehang Laoti says:

  “निभ्न लागेको बत्ति सधै ठुलो बल्छ, आखिर एकै क्षण लाई भए पनि पूर्ण उज्यालो किन नदिउँ” श्री ५ सरकारको काम सर्हानिय छ / श्री ५ को जय होस् !

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 153 Thumb down 39

  • kanun bahadur says:

   मान्छे जति नै नराम्रो भए पनि राम्रो काम गर्दा किन दुख्छ यिनीहरुको टाउको ..

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 76 Thumb down 5

 2. Gurung dev says:

  कमल थापाले पान खान लाइ हो कि क्या हो आं गरेको !
  कि बजेट मेरो मुखमा हाल भनेको हो , कुरो बुझ्न सारो पर्यो !

  Hot debate. What do you think? Thumb up 41 Thumb down 151

 3. sagar sapkota says:

  इट्स real i me to i wanna go

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 11 Thumb down 40

 4. shekhar Rai says:

  कमल become craggy dog. If dog becomes craggy ,its compulsion to kill him , as like gyanendra and his honest dog kamal thapa become cragyy. So now it is also compulsion to our country to send them jail.

  Hot debate. What do you think? Thumb up 28 Thumb down 139

  • hari prasad limbu says:

   राजा हामी सबैको शाझा राजा नै देअको प्रतिक हो दौरा सुरुवाल ढाका टोपी कति राम्रो हाम्रो पोसाक तर यो नेताहरु आएर अहिले हाम्रो राष्ट्रिय पोसाक पनि छैन यो टाई कोट सुट लाएर मिल्दै नमिल्नेगरी टोपी पनि लाको हुन्छ नेताहरु खै के हो एस्तो सो राजा आउने पर्छ|

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 65 Thumb down 10

  • ashish sharma says:

   तपाई चाही कसको पाल्तु नि !प्रचण्ड नारापिशाच को कि बाबुराम रक्तपिशाच को ?

   मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 10 Thumb down 2

 5. राजा लाई होइन कमल थापा लाई जेल हाल्नु पर्छ !

  Hot debate. What do you think? Thumb up 53 Thumb down 142

 6. santosh lama says:

  सबै नेता हरु को बनि बेव्हर देखि हाल्यो | र वह हरुले पनि देखाई सक्नु भयो | र अब रयो पूर्व राजा ज्ञानेन्द्र | र सथिहो तपाई हरुको के विचार छ| मलैता कसै प्रति पनि विश्वास छैन |

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 42 Thumb down 9

 7. mayagaru nepalai says:

  पूर्व राजा ले
  सुरु गर
  को कम लै
  राम्रै भानु पर्चा
  तर गणन्द्र जस्तो मान्छ जसला आफ्नो सारथ को लागि पुरा आफ्नो परिवार सखाप पर्न मान्छ लै विश्वास गर्नु चै राम्रो हो जस्तो मलाई चै लाग्दै न

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 11 Thumb down 28

  • ashish sharma says:

   जसले हजारौ परिवार सखाप पर्यो तेस्लाई सत्तामा पुर्याएर के दिए त हामीलाई राम्रो सित सोच्नुहोस अझ केहि बिग्रेको छैन सबैको अस्तित्वो लै स्वीकार्न पर्छ तपाई हामी जस्ता भारे भुरे राजासित पनि रहिछानक्यारे देखिहाल्नु भोहोलानी !

   मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 7 Thumb down 1

 8. mohan rai says:

  अब बल्ल मदन भण्डारी ले गरेको ईछ्या पुरा त हुने भो राजा संग चुनाब लड्ने तर दुर्भाग्य अहिले मदन जस्ता सच्चा नेता छैनन् यो देश नेपाल मा अहिले को हजार चोर नेता भन्दा त एउतै चोर राजा ठिक होला मेरो विचार मा

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 66 Thumb down 7

 9. Don’t woof nonsense kamal dog

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 12 Thumb down 36

 10. ksbhandari says:

  बिरोधको लागि मात्र बिरोध नगरौ सथिहो , लोकतन्त्रमा त झन् जे पनि बोल्न र गर्न पाउनुपर्ने हैन र ? सबै नेपाली वोकिल भैदिए,सबैलाई जेल हाल्नु पाउने भए किन नया संविधानको निर्वाचन गराउने? बेफजुल बहस/

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 24 Thumb down 4

 11. vesh thapa says:

  अब मरिसकेको कुनै कुरा ब्यिउतिन्छ भन्नु सपनामा कहिले कहिँ मरेको मान्छे देखिएको जस्तै हो

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 9 Thumb down 28

 12. shyam tamag says:

  kamal thapa juw tapaile vaneko sahi ho bhatrai sachina asram gayara dhayan garnu parcha kina ki netale je gare pani hune raja le chai kehi garna nahune yo k ho tesaile hamilai santi subebasta chaincha tesaile santi subebasta launa aru kunai jayan mara netale sakdaina tesaile ma vanchu hamro lagi hamilai Raja chanincha yadi nepali vayara bachachuw vane.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 23 Thumb down 6

 13. Niks lapse says:

  पद च्युत भय पछि को बाबुराम को आकोर्स लाई स्वाभाविक नै थान्नु पर्छ ,बाबुराम र प्रचन्डलाई जेल हाल्दा पो अकालमा लै लै जिबन गुमायाका ति निर्दोस जनताको आत्माले शान्ति पाउन सक्ला कि बरु ……

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 64 Thumb down 9

 14. tulasi bindu says:

  राम्रो काम गर्दा जेल हाल्ने कुरा गर्नु हुन्न / सोचेर बोल्नु पर्छ / बालक जस्तो जे पायो त्यहि बोल्नु भएन / ज्ञानेन्द्र पनि एक नेपाली नागरिक हो /

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 64 Thumb down 8

 15. amrit limbu says:

  पुरानो अनि असर गरेर फालिएको लुगालाइ फेरी लगाउनु पर्ने ? यो असम्भब को कुरा हो . अहिले नेपाल कालो गुफा भित्र बसे झैँ भएका छौ हामी नेपाली जनता , त् कहिले उज्यालो को किरण छाउने. हामी जनता माझ ? ज्ञानेन्द्र लाई राजा राख्नु भन्दा नराख्नु नै बेस हुने छ .

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 10 Thumb down 51

  • T Malla says:

   अमृत जी, अहिले का नेता हरु ले सम्पूर्ण नेपाली हरु लाइ नै नाङ्गो बने सके, कहिले सम्म नाङ्गो भएर अध्यारो गुफा भित्र लुकेर वासी राख्ने? बरु असर गर्यो भनेर फालेको पुरानै लुगालाई सफा गरेर लगाएमा हाम्रो इज्जत धाक्लानी होइन र ? तपाई को धारणा मा केही
   विचार गर्न लाई अनुरोध गर्दछु, धन्यवाद .

   मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 4 Thumb down 0

 16. Sameer Pathak says:

  Great Leader,Bhattrai jasle bharat ko 18 maina chakari garyo sarkar ma huuda,desh ma mahangi charam simama pugyo,untarastriya biman sthal haru bechne samghauta garyo,Nepali sena ma madhesi harulai ghusaune dusprayas garera sena bhitra pani ghandai jatiya tandav machiyena,Satta tikauna gun-sukai hat ma gharna tayar bhayo,Bharatko charam dalali garyo,madhesi sanga anekau samghauta garna pachi parena,Bharat khusi parna desh Bharat sanga merge hunuparcha bhanna samet bhyayo matra k ko lagi???Afno bhumi ko asmitai metaune jasta samghauta usle matra satta ra sakti ko lagi gareko thiyo,PHD gareko pahilo bhusya kukur ho yo.Jaba Uskai samakalin Sathi harule ,sanghai hideka Badal ,Baidhya,Dev Gurung harule Itihaskai bhrasta ra Dalal ko sanghya disakepachi aba hamile aruko kura wa bhattrai yesto ra usto bhaniranu ko auchitya chaina jasto malayi lagcha.Bharatiya neta harule nai Jaba Bhattrai lai Gaddafi bhanne garchan bhane hami chai yeti saro mukha bandai usko samarthan garnu hunna.Hamro jasto desh jaha ladaku dherai janmanchan ,testo Desh ma raja aniwarya huncha,Raja huuda aaja jun awastha ma hamro rastra ra rastriyata thiyo k tyo aahile cha???????????????

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 23 Thumb down 3

 17. आफुले केहि गर्न नस्क्ने र अरुले गरेको डाह गर्ने मानसिकता भयका डा बाबुराम भटराईको कुरा गर्नु बालुवामा पानी हाले सरह हो भन्द दुई मत नहोला। लाचार भै लाज पचाउने नियतिले बोलेको कुरा अहिले उनका लागि फलाम को चिउरा साबित भयको छ । द्वन्दकाल मा नेपालि जनताको रगत सङ होलि खेल्ने मानिसले अरुले राम्रो गरेको काहा देख्न सक्छन् र? दुख पर्दा नेपाली जनताको सेवा गर्नु पुर्ब राजा ज्ञानेन्द्र को कर्तब्य हो र तेहि कर्तब्य पुरा गरिराखेको छन । मातृभुमि नेपाल र नेपाली जनताको माया ममता अझै राज्-परिवारलाई छ। जुन कुरा पुर्ब राजा ज्ञानेन्द्रले गरेको ब्यबहार बाट छर्लग भयको छ। तेसैले नेपालि जनताको माग पुर्ब राजा ज्ञानेन्द्रलाई हैन डा बाबुराम भटराईलाई जेल हाल्नु पर्छ ।

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 55 Thumb down 5

 18. बेसरम बाबु राम भट्टराई के भगवान को अलिकति डर छैन जेल महाराज ज्ञानेन्द्र लै होइन जेल त तिमीजस्तो १५०००/ हजार नेपाली को हत्त्यारा लै हुनुपर्छ अब नेपाली जनता को बुद्दि आयो राजा भनेको राजा नै हो तिमि र पर्चंदा ले नेपाल को हालत कस्तो गरि दियेउ बेरोजगारी भुक्मारी लाखौ नेपाली हरुले दरदर को थोकर खाएर इराक दुवै साउदी जस्तो जग्गामा दिन बिताएका छन् माओबादी ले आन्दोलनको समय केके झुटीकुरा गरेका थिया माओबादी आएपछि चिनेको भारतको जस्तो बिकाश बेरोजगार नौ जवानलाई भत्ता ब्रिददा
  पन्सिओन आज नेपाली नौ जवान लै बुद्दि आयो यो सब धोका हो बिश्सो को एक हिन्दु राष्ट्र लै समाप्त गरिदिश ब्राह्मण को छोरो भएर एक सुद्रा को घरमा गाइकोमासु खाइसथुक्क पापी सरम गर एक दिनता मर्नु पर्लानी माओबादी पपिओ तिमीहरुलाई भगवान्ले कैले माफ गर्ने छैनन् एक दिन महाराजा ग्यानेद्र को खुट्टा छोएर मफिमाग तैले गरेको पाप धुनेछास हत्यारा माओबादी ले कैले नेपाल को भाला हुन दिदैन आउदो मंगसिर मैना मा राजा समर्थक पार्टी कमल थापा को पार्टी लै भारीबहुमत ले जिताएर नेपाली जनता र हिन्दु धरमको जित गरौ येति बेला मेरो ६४ सालको उमेर भयो इंडिया मा ४७ साल व्यतित गरे आबा नेपाल फर्किन कठिन्छा नेपाल को हालत ठिक छैन कैले मान्छे कट छन् माओबादीले दर्लागछा इंडिया मा अजादीछ बुस्सिनेस छ मेरो येइ कमनाछा नेपाली को सान्ति खुषाली तरक्की होश येइ मेरो इच्छा छ भगवान श्री पशुपतिनाथ ले पुरा गर्लान भन्ने आशाछा ये पापी हत्यारा माओबादीको अन्त होश जे नेपाल

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 31 Thumb down 4

 19. rai kancha says:

  राजा र नेता मा फरक के फरक छ भन्दा ?
  …..बाढी पीडितहरुलाई राहत वितरणका गर्न जनता को पिर मर्का बुझ्नका लागी राजपरिवार हरू दार्चुला कैलाली को धनगडी घुमीहिडी रहेका छन् ..भने अहिले सम्म त्यो ठाउँ मा ..बाढी पीडितहरुलाई राहत वितरणका गर्न को लागि कुनै नेता हरू पुगेको छैन न त कुनै चित्त बुज्दो सरकारी समान वितरण गरेका छन सबै नेता भारत तिर नै गएका गएकै छन् ..कोइ चै एउटा भारत को सानो कर्मचारी नेपाल आउदा सबै बरिस्ठ नेता भनौदा हरू line…तिनी हरु सबै बिर्सेर मात्र चुनाव को पछि र कुर्सि को पछि कुदी रह छ भन्दा फरक र अतियुक्ति नहोला हाम्रा नेता ..हेर्ने र सुन्ने ले यसलाई राजनीतिक सम्झिने होला वा फेरि राजा हुन को लागि यसो गरेको भने होला ..तर जे भने पनि अरु ले जे सोचे पनि ..यथार्त यहि हो …राजा ..बाढी पीडितहरुलाई राहत वितरणका गर्न को लागि निस्केका छन् भन्ने थाहा पाएर रिस ले हो या भारत को दबाब मा बाबुराम ले आत्तेरा भनि हाल्यो यो प्रधान मन्त्रि भाको भए राजा लाइ जेल हाली दिन्थियो हरे !

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 2

 20. हे..कमल ज्यु , नेपालि जनताहरुको लोकप्रिये राजा बिरेन्द्र को सम्पति कति थियो र काँहा छ ? को को मिलेर खायेका छौ ? मिम्मा वारित तपाइँ पनि होइन र ? राजाबादी भएपछी त देखाउनु पर्यो प्रूप होइनभने त्यो उप्तेली धन जस्जस्ले खाएका छन उसैलाई पिराउने छ त्यो नेपालि जनता हरुको थोपा थोपा पशिनाबात जम्मा गरेको सम्पति होइन र ? जसले त्यो सम्मपति देखाउछ र नेपालि जनताहरुको राज्य स्वोमा जम्मा गर्नु सक्छ उसैले मात्र देशमा नेपालि जनताहरुको नेता हुन सक्छ होइन भने जति कुर्की लाइपनि कोहिले पत्याउने वाला छैन : कमलू….हा..हा…

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 11 Thumb down 7

 21. om gurung says:

  जसले सत्ताको लागि आफ्नै रगतको नाताको, दाबी गर्न सक्ने सबै परिवार लाई सखाप पर्न सक्छ भने हामी त को हो र? भोलि आफ्नो स्वार्थको लागि हाम्रो खुनको होलि खेल्न एक इन्च पनि पछि हट्ने छैन. चोरै चोर नेताहरुको ब्यबहारले गर्दा एक दुइ अभिव्यक्ति थपिएको हो, जुन स्वाभाविक पनि हो तर यत्तिकैमा हत्याराको चाकडी गरेर नथाक्ने भत्ता वाला हरु खुसि भै नै हाल्नु पर्ने र चोर बाटो पईन्छा कि भनेर सोच्नु खुला आँखाले दिवा स्वप्न देख्नु मात्र हो, पाप त एक दिन अबस्य कुर्लिन्छा, हामी भन्दा माथि पनि कोइ छन्, जसलाई धेरै थोरै पापको भागीदार बन्नु छ बने हुन्छ. आ-आफ्नो खुसीको कुरा हो 1

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 4 Thumb down 3

 22. yadu nath paudel says:

  कमल थापा तिमि पनि धेरै चकचक नगर .जनान्दोलन २०६३ लाई दबाउन नसकेर सत्ता छोडेका हौ तिमीले .त्यो बेला तिमीलाई जेल हाल्नु पर्ने थियो नेताले छोडेर अहिले नाक का टोटा फुलाएर बोलन पाएका छौ .ज्ञानेन्द्र को पुछार लगेर बोल्नुमा तिम्रो स्वार्थ लुकेको छ

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 5 Thumb down 8

 23. sen mohan says:

  येदि gyanendra ले उम्मेदवारी पाउने भए मैले चाही भोट दिने थिए |
  तपाई हरुलाई मन पर्यो ? पर्यो भने लाइक दिनु है ||

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 6 Thumb down 2

 24. Thapa Kaji says:

  कु भलो नगर सबोई को भलो गर नेता बन तर तिम्रो सोवार्थ का लागि होइन सबोई नेपाली हरु को इच्छा लाई बुझेर कामगर कमल थापा पहिला को जस्तो गरेर होइन परिबर्तन गर्नु जरुली छ यो २१ ओउ सताब्दी हो विचार गरेर नेता बन्नु नत्र सद्धाम हुसेन को चाल यक दिन हुनेछ . नेताहरु को ,,,,,,,,

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 2 Thumb down 0

 25. Thapa Kaji says:

  उर्ले को खोला केहि छिन को लागि हो कमल थापा ज्यु भल पनि जस्तो भयर नहिन्नु मुलपानी जस्तो हुनु राजा लाई मात्र होइन सबोइको भलो खोज्नु हिन्दु धर्म को मात्र कुरा नगर तिम्रा छोरा छोरीले पनि मान्दैनन सुधार गर यदि हिन्दु धर्म को मात्र पक्छ्य लियर हिड्योउ भने नेपाली हरु को भबिस्य बनाउने होइनौ अन्धकारमा लानेछोऊ यो कुरा तिम्रो नोटबुक मा लेखिराखनु , बेलैमा होस् गर नेताजेउ हरु ,,,,तिम्रो भगवानले समयमा बुध्ही दिउन ,,,,

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 2 Thumb down 4

 26. ram hari lami mchane says:

  yo BRB morally bankrupt bhayeko manche j pani bol6

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 0 Thumb down 0

 27. T Malla says:

  नेपाली जनता हरु ले सबै नेता र पार्टी हरु को व्यवहार र खूबी को परिचय पाई सकेका छन् . ढेश हीत भन्दा निजि स्वार्थ पूर्ति र कुर्सी प्रति को मोह चरम सीमा पार गरी सकेको छ, के त्यसै को लागी १५०० भन्दा बढी निर्दोष जनता हरू ले वलीदान दिएका हुन् ? दश वर्ष भन्दा लामो समय सम्म नेपाली जनता हरु ले सास्ती झेलेर गणतन्त्र ल्याएका हुन् . ५ वर्ष को लामो अवधी भित्र पनी संविधान बनाउन सकेनन . जनता को खून र पसिना बाट अरबौं रुपैयाँ को भत्ता खाएर डकार मारे, नेपाली जनता हरुले ठुलो आशा र आकंक्ष्या राखेर गणतन्त्र को लागि आहुति दिएका हुन् तर को देश को अहीले को परिस्थिति ले गर्दा हामी सबै लाई फेरी एक पटक देश हीत को लागी सोच्न मजबूर गरेको छ. यस अर्थ मा पुनः राजतन्त्र लाई एक आशा को किरण को रुप मा देख्नु अस्वाभाविक होइन, बरु नेता भनाउदा हरु को स्वार्थी व्यबहार को उपज हो.

  मन परे हरियो, नपरे रातो Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Enable Google Transliteration.(To type in English, press Ctrl+g)